DZIŚ

dodaj wiadomość | newsletter | kontakt

Zainteresowanie przerosło oczekiwania!

Ponad 600 osób wzięło udział w seminariach realizowanych przez "Świętokrzyski Związek Pracodawców Prywatnych" w ramach projektu "Mamy pracujące mamy!"

Wiadomość archiwalna

A A A

autor(ka): Magdalena Bujak

2012-07-03, 10.07

Przez ostatnich pięć miesięcy w pięciu rejonach województwa świętokrzyskiego Świętokrzyski Związek Pracodawców Prywatnych zorganizował cykl 30 seminariów dla kobiet oraz 15 dla przedsiębiorców. Zainteresowanie tymi spotkaniami przerosło najśmielsze oczekiwania. Zakładaliśmy, że w seminariach weźmie udział 600 osób, tymczasem po zakończeniu pełnych cykli spotkań w każdym z rejonów, okazało się że liczba uczestniczek i uczestników była znacznie większa.

Panie brały udział w zajęciach poświęconych tematyce związanej z budowaniem ścieżki rozwoju osobistego, zarządzaniem i organizacją czasu, etykietą w biznesie czy sztuką autoprezentacji. Dowiedziały się też jakie są możliwości godzenia życia zawodowego z macierzyństwem. Natomiast przedsiębiorcy zdobyli wiedzę z zakresu prawa pracy oraz modeli zarządzania personelem.

Dla każdego uczestnika seminariów przygotowano publikację związaną z tematyką spotkań. I tak kobiety otrzymały „Poradnik młodej mamy” a właściciele i menagerowie firm terminarz oraz raport pt: "Prawne aspekty zatrudnienia osób wychowujących dzieci".

Tak duże zainteresowanie tym działaniem jest dużym sukcesem a także dowodem ta to, iż istnieje zapotrzebowanie na podobne inicjatywy.

 

Wiadomość nadesłana przez czytelniczkę/czytelnika portalu www.ngo.pl.

organizator: Świętokrzyski Związek Pracodawców Prywatnych
adres: Sienkiewicza 67 lok. 4, 25-002 Kielce, woj. świętokrzyskie
www: http://www.mamypracujacemamy.pl 
Uwaga! Przedruk, kopiowanie, skracanie, wykorzystanie tekstów (lub ich fragmentów) publikowanych w portalu www.ngo.pl w innych mediach lub w innych serwisach internetowych wymaga zgody Redakcji portalu!

SKOMENTUJ

Uwaga, komentarz pojawi się na liście dopiero po uzyskaniu akceptacji moderatora.


KOMENTARZE

Nie ma żadnych komentarzy - dodaj komentarz
Redakcja www.ngo.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy.